Latest topics
» salamzzz....
Wed Sep 19, 2012 12:47 pm by NoObEr 69

» Jemaah Baru Here !
Wed Aug 29, 2012 8:25 pm by KhairulAmin45

» salam prkenalan
Sun Jul 22, 2012 1:10 am by muhammad yusuf

» Assalammualaikum.... Tumpang Lalu....
Thu Jul 05, 2012 1:19 am by Vazo

» Saudara Baru here..
Wed Jul 04, 2012 11:14 pm by FBI

» Salam semua~ new member here~
Mon May 07, 2012 11:59 pm by silv3r

» salam to all forum members..
Sat Apr 14, 2012 8:13 pm by encik mee

» Assalamualaikum Para Jemaah Sekalian...
Fri Apr 13, 2012 9:44 pm by cdek lengchay

» How to join JOJ?
Wed Apr 11, 2012 10:52 pm by Aloy83


Assalam,, budak baru nk join dari bentong melapor diri

Go down

Assalam,, budak baru nk join dari bentong melapor diri

Post  cbckitty on Wed Mar 30, 2011 1:25 am

Assalamualaikum semua ahli jemaah of jdm

Nama : Sahrudin
User name : cbckitty
Lokasi : Bentong Pahang
Kenderaan :Kancil
Kerja kat hospital

teringin nk jadi ahli jemaah utk menambah rakan dan kenalan,
harap diberi tunjuk ajar
TQ

avatar
cbckitty

Posts : 5
Join date : 30/03/2011

Back to top Go down

Re: Assalam,, budak baru nk join dari bentong melapor diri

Post  cbckitty on Wed Mar 30, 2011 1:49 am

kalau nk jadi ahli berdaftar joj camane care nyer ye
nak order stker dan baju t skali,
tq
avatar
cbckitty

Posts : 5
Join date : 30/03/2011

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum